Työhönvalmentajat

      Tule moikkaamaan!

      Työhönvalmentajat

       

       

      Yes You Can - Työhönvalmennuksen päivystyspalvelusta löydät lisätietoja kohdasta: Urasuunnittelun tuki

      Mari Hartikainen

      Työhönvalmentaja


      phone 040 411 0286

      envelope-line mari.hartikainen@inlive.fi

       

       

      Aino Kauppinen

      Työhönvalmentaja


      phone 040 575 3633

      envelope-line aino.kauppinen@inlive.fi

       

      Aino (Ani) Piispanen

      Työhönvalmentaja


      phone 040 665 4586

      envelope-line aino.piispanen@inlive.fi

      Pirjo Pellikka

      Työhönvalmentaja


      phone 040 669 4142

      envelope-line pirjo.pellikka@inlive.fi

       

      Kaisa Bibani

      Työhönvalmentaja


      phone 040 706 1203

      envelope-line kaisa.bibani@inlive.fi

       

      Carola Busi

      Työhönvalmentaja


      phone 040 557 3308

      envelope-line carola.busi@inlive.fi

       

      Liven palvelupiste

      Haluatko tietoa Liven tarjoamista koulutuksista, valmennuksista ja muista palveluista? Liven Palvelupisteeltä saat ohjausta ja neuvontaa sopivan jatkopolun löytämiseen. Tavoitteesi voi olla vaikkapa opiskelupaikan löytäminen, työkykyiseksi kuntoutuminen, päivärytmin harjoittelu tai suomalaiseen työelämään tutustuminen. Etsitpä sopivaa vaihtoehtoa itsellesi, asiakkaallesi tai läheisellesi – ota rohkeasti yhteyttä!

       

      Ota yhteyttä