Opinto-ohjaajat

Auttavat asettamaan opintotavoitteesi.

Opinto-ohjaajat

Maija Heikkilä

Opinto-ohjaaja


phone 040 626 1355

envelope-line maija.heikkila@inlive.fi

  • Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
  • Tanssialan perustutkinto
  • Hieronnan ammattitutkinto
  • Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
  • Kuntoutus- tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto

Sirpa Komsi

Opinto-ohjaaja


phone 040 653 2360

envelope-line sirpa.komsi@inlive.fi

  • Ajoneuvoalan perustutkinto
  • Logistiikan perustutkinto
  • Taideteollisuusalan perustutkinto, Tuotteen valmistuksen osaamisala
  • TELMA Leppävaara
  • TELMA Turuntie
  • TELMA Vantaa

Minna Korpi

Opinto-ohjaaja


phone 040 725 3366

envelope-line minna.korpi@inlive.fi

  • Liiketoiminnan perustutkinto
  • Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
  • TELMA Lohja
  • VALMA Lohja

Tuula Mikkola

Opinto-ohjaaja


phone 050 439 0547

envelope-line tuula.mikkola@inlive.fi

  • Pintakäsittelyalan perustutkinto
  • Taideteollisuusalan perustutkinto (sisustusala)
  • Pintakäsittelyalan ammattitutkinto
  • Taideteollisuusalan ammattitutkinto
  • Valma, vankilat 

Mika Sjöberg

Opinto-ohjaaja


phone 040 745 7464

envelope-line mika.sjoberg@inlive.fi

  • Ravintola- ja catering –alan perustutkinto, Metsälä
  • VALMA/TUVA Metsälä
  • TELMA Itäkeskus
  • TELMA Lassila
  • TELMA Leppävaara
  • TELMA Pasila
  • TELMA Porvoo
  • TELMA Tenholantie

Irmeli Luoma

Opinto-ohjaaja


phone 040 129 1304

envelope-line irmeli.luoma@inlive.fi

  • Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto

Suvi Koskinen

Opinto-ohjaaja


phone 040 667 3653

envelope-line suvi.koskinen@inlive.fi

  • Ravintola- ja catering –alan perustutkinto, Leppävaara
  • Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

Aija Laaksonen

Opinto-ohjaaja


phone 040 665 0487

envelope-line aija.laaksonen@inlive.fi

  • Musiikkialan perustutkinto
  • Media-alan perustutkinto
  • Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
  • VALMA Leppävaara
  • VALMA Turuntie
  • TELMA Leppävaara

Liven palvelupiste

Liven Palvelupiste on yksilöasiakkaille suunnattu palvelu, joka auttaa sinua löytämään suunnan ja seuraavan askeleen eteenpäin elämässä. Tavoitteesi voi olla opiskelu- tai työpaikan löytäminen, työkykyiseksi kuntoutuminen, päivärytmin harjoittelu tai suomalaiseen työelämään tutustuminen sekä kielen ja kulttuurin opiskelu.

 

Ota yhteyttä